ACTI Clean 250ml

Značka: AquaEl

Speciální prostředek pro úpravu vody z vodovodu pro sladkovodní akvária.

Dostupnost Skladem
Kód: 545
145 Kč
ACTI Clean 250ml
Značka: AquaEl
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přípravek ActiClean se používá k přípravě vody z vodovodu pro akvaristiku. ActiClean zachycuje pevné částice chlóru, jeho sloučeniny a další látky škodlivé pro ryby pro úpravu pitné vody. ActiClean váže toxické těžké kovy, jako je měď nebo zinek, a redukuje je do formy, která je bezpečná pro ryby a další obyvatele akvária.

 • zachycuje chlor a jeho sloučeniny
 • odstraňuje z vody škodlivé látky, které jsou pro ryby škodlivé
 • váže těžké kovy, jako je měď a zinek
 • těžké kovy izoluje tak, aby nebyly pro obyvatele akvária nebezpečné
 • obsahuje vitamíny skupiny B
 • vitamíny skupiny B chrání sliznici ryb a snižují stres způsobený jejich přesunem
 • k přípravě vody z vodovodu pro sladkovodní akvária
 • vytváří ideální podmínky pro život v akváriu
 • chrání ryby před různými nemocemi a pomáhá jim aklimatizovat se
 • usnadňuje rozvoj přirozené prospěšné bakteriální flóry v akváriu
 • kondicionér pro bezpečné založení a akvária
 • pro použití při každé výměně vody

Dávkování:

 • na každých 100 l nové vody využijte 25 ml přípravku
 • objem uzávěru je přibližně 5 ml
 • balení vystačí na úpravu 1000 l vody

Obsah balení: 250ml

AQUAEL je na celém světě známá a uznávaná firma, již 37 roků, nabízí svým uživatelům moderní zařízení a příslušenství pro akvária a zahradní jezírka. Její historie sahá podzimu roku 1984, kdy vznikla jako malá, jednočlenná dílna založená současným majitelem Januszem Jankiewiczem. Během tohoto období urazila dlouhou cestu k dnes fungujícím dvěma výrobním závodům ve Varšavě a Suwałkách s celkovou plochou více než 25.000 m², zaměstnávajícím více než 500 zaměstnanců, kteří mají k dispozici nejmodernější výrobní technologie. Produkty AQUAEL jsou dostupné ve více než 100 zemích na šesti různých kontinentech. Každým rokem jsou dobývány nové trhy a seznam exportních partnerů se postupně rozšiřuje. Produkty značky AQUAEL získávají prestižní ocenění po celém světě.