Akvarijní set Fish&Shrimp Duo 49l + skříňka

Jedná se o nový kus který sloužil k prezentaci, akvárium vybaleno pouze na focení, prodáváno s 20% slevou.

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 720
5 590 Kč –30 % 3 900 Kč
Akvarijní set Fish&Shrimp Duo 49l + skříňka
Akvarijní set Fish&Shrimp Duo 49l + skříňka
Akce
5 590 Kč –30 %
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Fish&Shrimp Set Smart Duo je novým přírůstkem do stávající řady produktů Shrimp Set nabízených společností AquaEl. Sada obsahuje moderní krychlovou nádrž nalepenou průhledným silikonem o rozměrech 35x35x40 cm (objem 49 l).

Nádrž je dodávána se skleněným krytem se speciálním výřezem pro instalaci filtru nádoby. Skleněný kryt je vybaven systémem SMART OPEN: při zvednutí se kryt zavěsí na okraj zadní stěny a zůstane ve svislé poloze. Sada také obsahuje podložku na ochranu dna nádrže.

Set AquaEl Fish&Shrimp Set Smart Duo využívá univerzální dvojitou lampu Leddy Slim Duo SUNNY & PLANT, kterou lze připevnit na okraj jedné ze stěn nádrže. Lampa obsahuje dvě řady LED diod s celkovým výkonem 10W (2x 5W). Polovinu z nich tvoří SUNNY LED, které vyzařují světlo podobné přirozenému slunečnímu světlu (barevná teplota 6500 K), a druhou polovinu tvoří PLANT LED, které jsou určeny speciálně pro rostliny (barevná teplota 8000 K).

Lampa poskytuje komplexní osvětlení akvarijní nádrže, aniž by narušovala přirozené barvy jejího interiéru. Světlo vyzařované lampou poskytuje příznivé podmínky pro rychlý růst rostlin. Kromě jedinečného dekorativního efektu znamená použití lampy značné úspory díky nižším účtům za energii (lampa spotřebovává velmi málo energie) a skutečnosti, že není třeba časté výměny.

Filtraci vody zajišťuje pokročilý velkokapacitní filtr (až 1200 l / h) VERSAMAX-3. Díky plynulému nastavení výkonu lze intenzitu filtrace vody přizpůsobit potřebám konkrétní nádrže. Sada také obsahuje automatický ohřívač pro udržování konstantní teploty vody. Set FISH & SHRIMP Smart Duo je ideální pro vytváření nádrží na krevety a akvária s malými rostlinami i pro chov malých ryb. Díky svému stylovému designu skvěle zapadne do každého moderního interiéru a vytvoří jedinečný dekorativní efekt. rozměry

Technické parametry: 

  • rozměry 35 x 35 x 40cm
  • objem 49l
  • průtok filtrace 1200 l/h regulovatelný
  • výkon osvětlení 10W
  • výkon topítka 50W
Skříňka pod akvárium SHRIMP moderní a jednoduchá akvarijní skříňka značky AquaEl. Díky velmi jednoduché konstrukci je lehká a snadno se montuje. Její minimalistický design perfektně zapadne do moderního interiéru.
Uložný prostor vnitřek skříně poskytuje dostatek úložného prostoru pro příslušenství a vybavení potřebné k údržbě akvária.
 
Technické parametry:
  • rozměry 35 x 35 x 90cm
  • barva bílá
  •  materiál laminovaná dřevotříska o tloušťce 18mm
  • dvířka otevírané dotykem (magnetické uzavírání)
  • možnost vyrovnávání pomocí nastavitelných nožiček