Aqua Decoris černý písek 2-3 mm 1 kg

Značka: AquaEl

Černý písek o zrnitosti 2-3 mm.

Dostupnost Skladem
Kód: 735
49 Kč
Aqua Decoris černý písek 2-3 mm 1 kg
Značka: AquaEl
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Černý písek o zrnitosti 2-3 mm vhodný nejen pro akvária.

Vlastnosti:

  • akvarijní písek vhodný do všech nádrží
  • naprosto neutrální vůči vodě
  • vhodný do nádrže s rybami a rostlinnými druhy, které jsou citlivé na substráty
  • jeho hladké okraje s sebou nenesou žádné riziko poranění ryb
  • díky své velmi jemné zrnitosti je pro živočichy senzačním místem k vytvoření úkrytů
  • je optimálním místem pro vývoj kořenového systému většiny rostlin
  • nejjednodušší na použití, je tedy ideálním řešením pro začátečníky
  • vynikající čistota písku a absence jakýchkoli nečistot v něm
  • estetický a negativně neovlivňuje fungování celé nádrže
  • vhodný nejen do akvárií

AQUAEL je na celém světě známá a uznávaná firma, již 37 roků, nabízí svým uživatelům moderní zařízení a příslušenství pro akvária a zahradní jezírka. Její historie sahá podzimu roku 1984, kdy vznikla jako malá, jednočlenná dílna založená současným majitelem Januszem Jankiewiczem. Během tohoto období urazila dlouhou cestu k dnes fungujícím dvěma výrobním závodům ve Varšavě a Suwałkách s celkovou plochou více než 25.000 m², zaměstnávajícím více než 500 zaměstnanců, kteří mají k dispozici nejmodernější výrobní technologie. Produkty AQUAEL jsou dostupné ve více než 100 zemích na šesti různých kontinentech. Každým rokem jsou dobývány nové trhy a seznam exportních partnerů se postupně rozšiřuje. Produkty značky AQUAEL získávají prestižní ocenění po celém světě.