Aqua Decoris štěrk černý bazalt 2-4 mm 2kg

Značka: AquaEl
Dostupnost Skladem
Kód: 741
44 Kč
Aqua Decoris štěrk černý bazalt 2-4 mm 2kg
Značka: AquaEl
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

AquaEl BASALT GRAVEL je ideální pro akvária obývaná plachými rybami, které preferují tmavé substráty. Jedná se o přírodní a bezpečný štěrk, který neovlivňuje chemii vody. Vhodné pro všechny druhy sladkovodních akvárií.

AQUAEL je na celém světě známá a uznávaná firma, již 37 roků, nabízí svým uživatelům moderní zařízení a příslušenství pro akvária a zahradní jezírka. Její historie sahá podzimu roku 1984, kdy vznikla jako malá, jednočlenná dílna založená současným majitelem Januszem Jankiewiczem. Během tohoto období urazila dlouhou cestu k dnes fungujícím dvěma výrobním závodům ve Varšavě a Suwałkách s celkovou plochou více než 25.000 m², zaměstnávajícím více než 500 zaměstnanců, kteří mají k dispozici nejmodernější výrobní technologie. Produkty AQUAEL jsou dostupné ve více než 100 zemích na šesti různých kontinentech. Každým rokem jsou dobývány nové trhy a seznam exportních partnerů se postupně rozšiřuje. Produkty značky AQUAEL získávají prestižní ocenění po celém světě.