AquaEl skříňka pod akvárium Shrimp Set 30 bílá/černá

Značka: AquaEl

Elegantní skříňka pod akvárium AquaEl Shrimp set 30. Dostupné ve variantě bílá nebo černá.

Dostupnost Na objednávku
Kód: 516
2 090 Kč
AquaEl skříňka pod akvárium Shrimp Set 30 bílá/černá
Značka: AquaEl
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Moderní a jednoduchý akvarijní stolek/skříňka značky AquaEl. Díky velmi jednoduché konstrukci je lehký a snadno se montuje. Jeho minimalistický design perfektně zapadne do moderního interiéru, ať už jde o elegantní obývací pokoj nebo dětský pokoj.

Všechny modely prošly testy odolnosti, navíc jsou podstatně odolnější proti vodě než běžný nábytek.

  • Rozměry:  29 x 29 x 90 cm
  • Materiál: laminovaná dřevotříska o tloušťce 18 mm
  • Dvířka otevírané dotykem (magnetické uzavírání)
  • Možnost vyrovnávání pomocí nastavitelných nožiček
  • Barva: bílá nebo černá

Zboží je na objednávku, dodání do 14dní, doprava dle domluvy.

Související produkty: AquaEl Shrimp Smart DAY&NIGHT akvarijní set 30 l

AQUAEL je na celém světě známá a uznávaná firma, již 37 roků, nabízí svým uživatelům moderní zařízení a příslušenství pro akvária a zahradní jezírka. Její historie sahá podzimu roku 1984, kdy vznikla jako malá, jednočlenná dílna založená současným majitelem Januszem Jankiewiczem. Během tohoto období urazila dlouhou cestu k dnes fungujícím dvěma výrobním závodům ve Varšavě a Suwałkách s celkovou plochou více než 25.000 m², zaměstnávajícím více než 500 zaměstnanců, kteří mají k dispozici nejmodernější výrobní technologie. Produkty AQUAEL jsou dostupné ve více než 100 zemích na šesti různých kontinentech. Každým rokem jsou dobývány nové trhy a seznam exportních partnerů se postupně rozšiřuje. Produkty značky AQUAEL získávají prestižní ocenění po celém světě.