AquaEl VersaGarden Hydroponic plus

K vytváření hydroponických stěnových instalací a zelených stěn. Nabízí prostor pro 9 rostlin. Kompletně vybavený LED osvětlením, květináči a hydroponickým substrátem , stejně jako oběhovým čerpadlem , umožňuje bezproblémové pěstování.

Dostupnost Na objednávku
Kód: 633
1 599 Kč
AquaEl VersaGarden Hydroponic plus
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Inovativní moduly VERSA GARDEN se používají k vytvoření zelených stěn na fasádách budov, plotů a dalších vertikálních ploch ve vašem domě a zahradě. Kompletní set se světlem a čerpadlem.

Moduly VERSA GARDEN lze použít v exteriéru i interiéru. Lze je libovolně kombinovat, což vám umožní vytvořit úchvatně krásné, živé zelené stěny, které obohatí každou zahradu, balkon, terasu nebo pokoj a stanou se tím, čemu říkají „sousedova závist, majitelova pýcha.“ Údržba těchto výjimečných dekorací zabere jen pár minut denně. Použijte je k vytvoření jedinečných rostlinných aranžmá i na malém prostoru, které zakryjí prázdné úlomky zdí. Jedná se o ideální řešení pro všechny milovníky zeleně, se kterým bude péče o rostliny jednodušší než kdy jindy!

Moduly VERSA GARDEN se skládají z propojených závěsů na květináče. Každý modul obsahuje tři naskládané závěsy a každý závěs pojme až tři květináče (celkem modul pojme devět standardních květináčů o výšce 90 mm a průměru 120 mm). Modul lze namontovat pomocí přiložených hmoždinek. Jeho instalace je poměrně snadná a nevyžaduje žádné speciální technické znalosti. Jednou z velkých výhod tohoto produktu je snadná obsluha. Stačí jen pravidelně nalévat vodu do horního tácu. Voda stéká dolů sítí kanálků a rovnoměrně zavlažuje všechny rostliny v celém modulu. Přebytečná voda se hromadí ve spodním zásobníku. Misky jsou vybaveny přepadovými kanály, které automaticky udržují hladinu vody a zabraňují přetečení.

Instalační prostor je cca 38,5x56 cm. Ideální nad akvárium o šířce 40cm a více. Při zakoupení více modulů lze další moduly bez omezení napojovat do větších celků.

Obsah balení

1x LED světlo
2x drátový úchyt pro LED světlo
3x moduly na 3 květináče
1x spodní odkapávací modul
4x hmoždinka se skobičkou
9x balení hydroponického substrátu
1x filtr (čerpadlo) s hadičkou