Automatické krmítko Sera X-Feeder

Značka: Sera

Komfortní automatické krmítko na granule i vločky.

Dostupnost Skladem
Kód: 681
1 099 Kč
Automatické krmítko Sera X-Feeder
Značka: Sera
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
 

Sera X-Feeder automatické krmítko

Se sera X-Feeder lze nastavit 4 časy na krmení za den. Množství krmiva na jedno krmení lze individuálně nastavit v deseti krocích. Navíc manuální krmení lze nastavit kdykoliv.

Zásobník krmiva má obsah 120 ml krmiva a je proto ideální pro delší nepřítomnost. Vychytávka: zásobník je díky systému Damp-Proof (proti vlhkosti) po každém krmení uzavřen a tak je chráněn proti vlhkosti. Krmivo je tak chráněno proti stříkání vody a stoupající vlhkosti. Krmivo zůstává suché a také drcené vločky lze dávkovat aniž se slepují.

Automatické krmítko lze pohodlně plnit pomocí přiloženého papírového trychtýře. Demontáž není nutná. Otvírání je také chráněno před vlhkostí dodatečným těsněním. Díky sofistikované konstrukci je sera X-Feeder velmi tichý.

Rozsáhlé příslušenství obsahuje stojánek pro montáž na kryt akvária s otvorem a rovněž svorkový držák pro montáž na vertikální sklo nebo tyč. Obsluha je snadná a intuitivní přes čtyři tlačítka a přehledný displej. 

  • Napájení: 2 x AA 1,5 baterie (baterie jsou součástí balení)
  • Rozměry: 16,5 x 7 x 7,5cm