Dajana Cichlid Pellets insect superfood 1000ml

Značka: JKanimals

Kompletní krmivo pro všechny druhy tropických akvarijních ryb z čeledi Cichlidae s multibiotickým účinkem.

Dostupnost Skladem
Kód: 699
309 Kč
Dajana Cichlid Pellets insect superfood 1000ml
Značka: JKanimals
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

INSECT SUPERFOOD – CICHLID PELLETS. Kompletní krmivo pro všechny druhy tropických akvarijních ryb z čeledi Cichlidae s multibiotickým účinkem. Nová GAFF FORMULA (Grain and Fishmeal Free) je unikátní složení bez rybí moučky a obilovin. Ryby si zamilují chuť jedinečného krmiva na bázi hmyzu a rostlinných výtažků, které představují jejich přirozené živiny. Složky jako fruktooligosacharidy, třísloviny a pivovarské kvasnice dodávají krmivu vynikající chuť, stravitelnost a pomáhají chránit před plísněmi, bakteriemi a parazity. Vysoký obsah organického astaxanthinu podporuje zdraví a lepší barvu ryb. Všechny suroviny jsou výhradně přírodního původu a jsou získávané z udržitelných zdrojů.

Složení: hmyzí moučka (mouční červi 20 %, dafnie (sladkovodní plankton) 10 %, mouchy bráněnky 5 %, komáří larvy 5 %), celozrnný hrách, sušené pivovarské kvasnice, mykoprotein, sušená mořská řasa, moučka z fazolí rohovníku, spirulina, lososový olej, sušená kurkuma, sušený česnek, Haematococcus pluvialis - astaxanthin, hydrolyzované taniny.

Analytické složky: hrubý protein 43,5 %, hrubá vláknina 5 %, hrubé oleje a tuky 6,5 %, hrubý popel 10 %, vlhkost 7 %.

Krmivo vyvinuté a vyrobené v České republice.