DAJANA Tropical pellets INSECT SUPERFOOD

Značka: Dajana

Kompletní granulované krmivo pro všechny druhy tropických akvarijních ryb s multibiotickým účinkem.

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 267
138 Kč
DAJANA Tropical pellets INSECT SUPERFOOD
Značka: Dajana
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Nová GAFF FORMULA (Grain and Fishmeal Free) je unikátní složení bez rybí moučky a obilovin. Ryby si zamilují chuť jedinečného krmiva na bázi hmyzu a rostlinných výtažků, které představují jejich přirozené živiny. Složky jako fruktooligosacharidy, třísloviny a pivovarské kvasnice dodávají krmivu vynikající chuť, stravitelnost a pomáhají chránit před plísněmi, bakteriemi a parazity. Vysoký obsah organického astaxanthinu podporuje zdraví a lepší barvu ryb. Všechny suroviny jsou výhradně přírodního původu a jsou získávané z udržitelných zdrojů.

Doporučení pro krmení: 1–2x denně v množství které ryby spotřebují v krátké době. Nepřekrmujte!

Složení: Hmyzí moučka (mouční červi 20%, dafnie (sladkovodní plankton) 20%, mouchy bráněnky 5%, komáří larvy 5%), celozrnný hrách, sušené pivovarské kvasnice, mykoprotein, kopřivový prášek, sušená mořská řasa, spirulina, lososový olej, moučka fazolí z rohovníku, sušená kurkuma, melasa (kořen řepy), sušený česnek, frukto-oligosacharidy, Haematococcus pluvialis – zdroj organického astaxanthinu, mrkvový extrakt červený, hydrolyzované taniny.

Analytické složky:

hrubý protein 43%
hrubá vláknina 3,8%
hrubé oleje a tuky 4%
hrubý popel 11%
vlhkost 7%

Krmivo je vyvinuté a vyrobené v České republice.