H.E.L.P. Advanced Soil Original 3l

Značka: AquaEl

Speciální výživný substrát, který dodává rostlinám potřebnou výživu.

Dostupnost Skladem
Kód: 729
339 Kč
H.E.L.P. Advanced Soil Original 3l
Značka: AquaEl
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Speciální substrát, který stabilizuje parametry vody a je obzvlášť vhodný do akvárií s rostlinami a krevetkami.

Vlastnosti:

  • substrát pro podporu růstu akvarijních rostlin
  • stabilizuje parametry vody (pH a uhličitanovou tvrdost)
  • udržuje optimální kvalitu a parametry vody ideální pro krevety a rostliny
  • zintenzivňuje biologickou filtraci a rovnováhu v akváriu
  • poskytuje ideální substrát pro osídlení prospěšnými nitrifikačními bakteriemi
  • výjimečně dekorativní a estetický
  • krevety a rostliny na substrátu vyniknou a jsou dokonale viditelné
  • přírodní japonský substrát
  • japonský substrát originál pro běžná akvária

Obsah balení: extrémně výživný japonský substrát pro výživu akvarijních rostlin 3l.

AQUAEL je na celém světě známá a uznávaná firma, již 37 roků, nabízí svým uživatelům moderní zařízení a příslušenství pro akvária a zahradní jezírka. Její historie sahá podzimu roku 1984, kdy vznikla jako malá, jednočlenná dílna založená současným majitelem Januszem Jankiewiczem. Během tohoto období urazila dlouhou cestu k dnes fungujícím dvěma výrobním závodům ve Varšavě a Suwałkách s celkovou plochou více než 25.000 m², zaměstnávajícím více než 500 zaměstnanců, kteří mají k dispozici nejmodernější výrobní technologie. Produkty AQUAEL jsou dostupné ve více než 100 zemích na šesti různých kontinentech. Každým rokem jsou dobývány nové trhy a seznam exportních partnerů se postupně rozšiřuje. Produkty značky AQUAEL získávají prestižní ocenění po celém světě.