Hikari Cichlid Excel mini 250g

Značka: Hikari

Speciálně vyvinutá denní výživa pro býložravé cichlidy a větší tropické ryby s vysokým obsahem přírodních rostlinných látek.

 
Dostupnost Skladem
Kód: 234
225 Kč
Hikari Cichlid Excel mini 250g
Značka: Hikari
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Vynikající krmivo s vyváženou kombinací rostlinných složek, odpovídá nutričním potřeba většiny býložravých ryb. Krmivo obsahuje pšeničné klíčky, které mají vysoký obsah vitaminu E a tím u ryb podporují dlouhodobé zdraví a sílu. Obsahují také kyselinu linolovou, která podporuje zdravý vnitřních orgánů a aktivní reprodukci. Další výhodou pšeničných klíčků, které jsou zastoupeny v každém granulátu Hikari Cichlid Excel, je snadná stravitelnost. Kvalitní přísadou je kultivovaná spirulina k dosažení brilantních, krásných barev, což u ostatních značkových krmiv obvykle nenajdete. Vysoký obsah Stabilizovaného vitaminu C pomáhá potlačovat stres, zvyšuje imunitu vůči infekčním chorobám a udržuje tak ryby při dobrém zdravý. Doporučeno pro cichlidy z jezer Malawi a Tanganika.

Složení: bílkoviny min. 35%, tuky min. 4%, vláknina max. 3%, popel max. 10%

Velikost balení: 250g