Kartáč na hadice

Značka: AquaEl

Praktický pomocník na odstraňovaní řas a nečistot z hadic.

Dostupnost Skladem
Kód: 288
175 Kč
Kartáč na hadice
Značka: AquaEl
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Čistící kartáč na odstraňování řas a nečistot z hadic a výtokových trubic vnějších filtrací, délka 1,6m, průměr 9-30mm.

AQUAEL je na celém světě známá a uznávaná firma, již 37 roků, nabízí svým uživatelům moderní zařízení a příslušenství pro akvária a zahradní jezírka. Její historie sahá podzimu roku 1984, kdy vznikla jako malá, jednočlenná dílna založená současným majitelem Januszem Jankiewiczem. Během tohoto období urazila dlouhou cestu k dnes fungujícím dvěma výrobním závodům ve Varšavě a Suwałkách s celkovou plochou více než 25.000 m², zaměstnávajícím více než 500 zaměstnanců, kteří mají k dispozici nejmodernější výrobní technologie. Produkty AQUAEL jsou dostupné ve více než 100 zemích na šesti různých kontinentech. Každým rokem jsou dobývány nové trhy a seznam exportních partnerů se postupně rozšiřuje. Produkty značky AQUAEL získávají prestižní ocenění po celém světě.