Kořeny Driftwood "Red Moor Wood" vel.M (0,15-0,3kg)

Značka: AquaEl

Přírodní dekorativní kořeny vhodné do akvárií i terárií.

Dostupnost Skladem
Kód: 477
89 Kč
Kořeny Driftwood "Red Moor Wood" vel.M (0,15-0,3kg)
Značka: AquaEl
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Dekorativní kořeny Driftwood (prodávané též pod názvem Red Moor Wood) dodají akváriu přirodní vzhled, na kořeny se dají připevnit i některé rostliny (Anubias, Bucephalandra) nebo mechy. Většinou tyto kořeny plavou jen krátce nebo vůbec, lehce zabarvují vodu a z počátku se na nich může tvořit sliz který po čase zmizí sám nebo se o něj postarají živočichové, je to běžná reakce většiny kořenů.

Na fotografii je vždy konkretní - reálný kus který je k dispozici. Do poznámky stačí uvést číslo kořene o který máte zájem.

Kořeny jsou foceny v akváriu o rozměrech 40x25x25cm.

AQUAEL je na celém světě známá a uznávaná firma, již 37 roků, nabízí svým uživatelům moderní zařízení a příslušenství pro akvária a zahradní jezírka. Její historie sahá podzimu roku 1984, kdy vznikla jako malá, jednočlenná dílna založená současným majitelem Januszem Jankiewiczem. Během tohoto období urazila dlouhou cestu k dnes fungujícím dvěma výrobním závodům ve Varšavě a Suwałkách s celkovou plochou více než 25.000 m², zaměstnávajícím více než 500 zaměstnanců, kteří mají k dispozici nejmodernější výrobní technologie. Produkty AQUAEL jsou dostupné ve více než 100 zemích na šesti různých kontinentech. Každým rokem jsou dobývány nové trhy a seznam exportních partnerů se postupně rozšiřuje. Produkty značky AQUAEL získávají prestižní ocenění po celém světě.