Nalepovací akvarijní teploměr

Značka: AquaEl

Nalepovací teploměr vnější, rozměry 1,8x13cm, do 34°C

Dostupnost Skladem
Kód: 560
40 Kč
Nalepovací akvarijní teploměr
Značka: AquaEl
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Nalepovací teploměr vnější, rozměry 1,8x13cm, do 34°C

AQUAEL je na celém světě známá a uznávaná firma, již 37 roků, nabízí svým uživatelům moderní zařízení a příslušenství pro akvária a zahradní jezírka. Její historie sahá podzimu roku 1984, kdy vznikla jako malá, jednočlenná dílna založená současným majitelem Januszem Jankiewiczem. Během tohoto období urazila dlouhou cestu k dnes fungujícím dvěma výrobním závodům ve Varšavě a Suwałkách s celkovou plochou více než 25.000 m², zaměstnávajícím více než 500 zaměstnanců, kteří mají k dispozici nejmodernější výrobní technologie. Produkty AQUAEL jsou dostupné ve více než 100 zemích na šesti různých kontinentech. Každým rokem jsou dobývány nové trhy a seznam exportních partnerů se postupně rozšiřuje. Produkty značky AQUAEL získávají prestižní ocenění po celém světě.