Sera Bio nitrivec 250 ml

Značka: Sera

Speciální směs vysoce kvalitních čisticích bakterií pro odbourání amoniaku a nitritu z akvarijní vody.

Dostupnost Skladem
Kód: 684
359 Kč
Sera Bio nitrivec 250 ml
Značka: Sera
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Tekuté filtrační médium nejvyšší třídy.

  • Odbourává biologicky zbytky krmiv, amonium a nitrit
  • Poskytuje osidlovací plochu pro užitečné čistící bakterie
  • Vytváří biologicky aktivní prostředí

V akvarijní vodě vznikají kvůli výkalům a odbourávacímu procesu neustále nebezpečné jedovaté látky amonium a nitrit. Sera bio nitrivec je výrobek bio technologie sera, obsahuje miliony čistících bakterií s jejichž pomocí se rychle nastaví stabilní biologická rovnováha a vznikající jedovaté látky jsou průběžně odbourávány. Obsažené minerální vulkanické horniny odstraňují škodlivé látky, váží účinně zákaly a poskytují vhodnou osidlovací plochu pro čistící bakterie. Pro zdravou čistou a biologicky aktivní vodu.

Umožňuje v kombinaci se sera aquatan osazení rybami již po 24 hodinách!

Balení 250ml vystačí na 625 litrů akvarijní vody.