Sera Cichlids sticks Nature 500ml

Značka: Sera

Základní granulované krmivo pro velké cichlidy a velké druhy ryb.

Dostupnost Skladem
Kód: 123
80 Kč
Sera Cichlids sticks Nature 500ml
Značka: Sera
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Sera Cichlids Sticks Nature je základní krmivo bez barviv a konzervačních látek z šetrně vyráběných peletek pro větší všežravé cichlidy. Peletky jsou velmi chutné díky vysokému obsahu optimálně stravitelných bílkovin z obnovitelné rybí a hmyzí moučky a rovněž Omega-mastným kyselinám. Vyvážená výživa podporuje vitalitu a zdravý vývoj ryb. Plovoucí peletky jsou tvarově stabilní a nezatěžují vodu.

Složení: rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničná mouka, pšeničný lepek, Hermetia (4%), pivní kvasnice, rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), gamarusi, slávka zelenoústá, Mannan-oligosacharid, řasy Haematococcus, česnek.

Analytické složky: bílkoviny 41,9%, tuky 6,4%, vláknina 3,1%, vlhkost 5,0%, popel 5,5%.
Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 30.000 IU/kg, vit. D3 1.500 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 60 mg/kg, vit. B1 30 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg.

Krmiva jsou rozvažovaná (počítána) z velkých chovatelských balení a balena do zip sáčků.

Velikost balení: 500ml / 100g