Sera Discus Color Nature 500ml

Značka: Sera

Vybarvovací krmivo pro všechny diskusy se 175 mg/kg astaxanthinu.

Dostupnost Skladem
Kód: 536
120 Kč
Sera Discus Color Nature 500ml
Značka: Sera
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Sera Discus Color Nature je vybarvovací krmivo bez barviv a konzervačních látek z šetrně vyráběného měkkého granulátu pro všechny diskusy. Vyvážená kombinace ingrediencí optimalizující barvy jako přírodní astaxanthin z řas Haematococcus (175 mg/kg krmiva) a rovněž spirulina a krill cíleně podporují vybarvení přírodním způsobem. Odolnost proti nemocem, zdravý vývoj a plodnost jsou posilovány díky optimálně stravitelnému vodnímu proteinu, Omega mastným kyselinám, minerálům a stopovým prvkům. Klesající snadno stravitelný granulát po namočení rychle změkne, aniž se rozpustí či ztratí tvar. Tak není voda zatěžována. Dokonale se hodí k obnovení nebo udržení intenzivní červené barvy blednoucíchr ryb (např.Aulonocara firefish). 

Přírodní výživa okrasných ryb

Tento produkt patří do řady produktů "sera Nature", která nevyžaduje žádná barviva ani konzervační látky. Rozmanitá potrava s přísadami blízkými přírodě je nejlepší ochranou před nedostatky a podporuje zdraví a čilost ryb. Typy krmiv Nature proto obsahují přírodní složky jako spirulina, krill nebo udržitelnou hmyzí moučku z larev mouchy bráněnky (Hermetia). Značky na přední straně obalu zvýrazňují tyto složky a jejich množství v krmivu.

Složení: rybí moučka, pšeničná mouka, pšeničné klíčky, pivvovarské kvasnice, kasein (sýrovina), krill (4%), pšeničný lepek, rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), řasy Haematococcus (odpovídá 175 mg astaxanthinu na kg krmiva), gamarusi, Mannan-oligosacharid, slávka zelenoústá, kopřivy, byliny, vojtěška, petržel, česnek, mořské řasy, paprika, spirulina, špenát, karoten.
 
Analytické složky: bílkoviny 53,0%, tuky 9,5%, vláknina 2,6%, vlhkost 5,0%, popel 8,1%.
 
Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 37.000 IU/kg, vit. D3 1.800 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 120 mg/kg, vit. B1 35 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg.
 
Krmiva jsou rozvažovaná (počítána) z velkých chovatelských balení a balena do zip sáčků.
 
Velikost balení: 500ml / 210g