Sera Filter Biostart 50ml

Značka: Sera

Speciální bakteriální prostředek s živými bakteriemi a enzymy potřebnými k nastartování filtrace.

Dostupnost Skladem
Kód: 669
165 Kč
Sera Filter Biostart 50ml
Značka: Sera
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Sera filter biostart je třeba použít u nových filtrů přímo nakapáním a stejně tak po čištění filtru. Okamžitě zrychlí biologický výkon filtru. Bahno a nepříjemné zápachy patří minulosti. Enzymy rozkládají organické materiály (zbytky krmiv, výkaly ryb, listí v jezírcích) na menší částice. Následně jsou tyto částice rozloženy ve filtru vysoce aktivními organismy.

Bakterie a enzymy zde čekají ve startovacích blocích

Sera filter biostart je ideálním partnerem sera bio nitrivec, který v návaznosti na sera filter biostart přebírá jeho práci. Společně se oba produkty starají o čistou a zdravou akvarijní vodu. Výkonný filtrační materiál sera siporax Professional vytváří ideální podmínky pro sera filter biostart a sera bio nitrivec.

Balení 50ml vystačí na 2000 litrů akvarijní vody.