Sera Granugreen Nature 1000ml

Značka: Sera

Rostlinné granulované krmivo pro býložravé cichlidy z jezera Malawi a Tanganika.

Dostupnost Skladem
Kód: 501
429 Kč
Sera Granugreen Nature 1000ml
Značka: Sera
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Sera Granugreen Nature je základní krmivo bez umělých barviv a konzervačních látek, které se skládá z pečlivě vyrobených granulí pro menší cichlidy především pojídající rostliny a perifyton. To zahrnuje mnoho afrických cichlid východních forem.
 
Vysoce kvalitní rostlinné složky, jako jsou řasa spirulina a špenát s vysokým podílem přírodních karotenoidů, podporují optimální rozvoj barev. Vyvážené složení podporuje silný rozvoj a zdravé trávení. Pomalu se potápějící granule drží svůj tvar velmi dobře a neznečišťují vodu.
 
Návod k použití: 1–2x denně tolik kolik ryby spotřebují v krátké době.
 
Složení: rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničný lepek, pšeničná mouka, pšeničné klíčky, spirulina (4%) pivní kvasnice, rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), petržel, , kopřivy, byliny, vojtěška, Mannan-oligosacharid, mořské řasy, paprika, špenát, karoten, slávka zelenoústá, řasy Haematococcus, česnek.
 
Analytické složky: bílkoviny 39,6%, tuky 7,2%, vláknina 3,2%, vlhkost 5,0%, popel 5,6%.
 
Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 30.000 IU/kg, vit. D3 1.500 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 60 mg/kg, vit. B1 30 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg.
 
Balení: 1000 ml / 565 g.