Sera Granured Nature 1000ml

Značka: Sera

Granulované krmivo bohaté na bílkoviny je určeno především pro masožravé cichlidy.

Dostupnost Skladem
Kód: 504
429 Kč
Sera Granured Nature 1000ml
Značka: Sera
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Sera granured Natural je základní krmivo bez umělých barviv a konzervantů pro převážně masožravé menší cichlidy a všežravce.
Díky svému vysokému obsahu bílkovin a cenných tuků, které jsou bohaté na omega mastné kyseliny, jakož i vysoké procento krilu (s mnoha minerály, stopovými prvky a karotenoidy), jsou granule obzvláště chutné, mají vynikající stravitelnost a podporují zdravý vývoj a zbarvení. Pomalu se potápějící granule drží svůj tvar velmi dobře a nekalí vodu.
 
Návod k použití: 1–2x denně tolik kolik ryby spotřebují v krátké době.
 
Složení: rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničný lepek, pšeničná mouka, pšeničné klíčky, krill (4%), rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), gamarusi, Mannan-oligosacharid, pivní kvasnice, slávka zelenoústá, řasy Haematococcus, česnek.
 
Analytické složky: bílkoviny 44,0%, tuky 7,8%, vláknina 2,9%, vlhkost 5,0%, popel 5,3%.
 
Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 30.000 IU/kg, vit. D3 1.500 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 60 mg/kg, vit. B1 30 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg. Barviva schválena EU.
 
Balení: 1000 ml / 565 g.