Sera ImmunPro Nature Mini 500ml

Značka: Sera

Pomalu klesající granulované krmivo pro okrasné ryby do 4cm s obsahem probiotik.

Dostupnost Skladem
Kód: 539
120 Kč
Sera ImmunPro Nature Mini 500ml
Značka: Sera
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Sera ImmunPro Mini Nature je růstové krmivo pro všechny okrasné ryby do 4 cm. Probiotika jsou nanesena na krmivo obzvlášť šetrným způsobem a stabilizují střevní flóru okrasných ryb a díky účinnému využití krmiv snižují znečištění vody. Díky vysokému podílu bílkovin přes 50%, přidání probiotik a dalších funkčních látek jako MOS, Haematococcus (bohatý na přírodní astaxantin) a spirulina podporuje krmivo rychlý růst, výrazný rozvoj a brilantní vybarvení ryb. ImmunPro Mini Nature je další průlomová inovace firmy sera v oblasti krmiv okrasných ryb. Toto výborné krmivo pro okrasné ryby obsahuje teprve od června 2016 povolený stabilizátor střevní flóry Bacillus subtilis pro okrasné ryby , který je výslovně doporučený od EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin) pro použití v krmivech pro okrasné ryby, aby zlepšil růst a využití krmiv. Optimalizované využití krmiv dlouhodobě podporuje rychlý, vyvážený rozvoj a zdraví ryb. Posílené ryby onemocní jen zřídka. Kromě toho se výrazně sníží znečištění vody vyšší vstřebatelnosti. Na základě vlastností krmiva podporujících růst, se krmivo výborně hodí prochov okrasných ryb.

Složení: rybí moučka, pšeničná mouka, pšeničný lepek, pšeničné klíčky, kasein (sýrovina), pivní kvasnice, rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), gamarusi, krill, řasy Haematococcus (0,5%), Mannan-oligosacharid (0,4%), slávka zelenoústá, kopřivy, vojtěška, byliny, česnek, petržel, mořské řasy, paprika, spirulina, špenát, karoten.

Analytické složky: bílkoviny 54,1%, tuky 9,2%, vláknina 3,7%, vlhkost 5,0%, popel 7,0%.

Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 37.000 IU/kg, vit. D3 1.800 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 120 mg/kg, vit. B1 35 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg. Stabilizátory střevní flóry: 1x1010 CFU/kg 4b1820 Bacillus subtilis C-3102 (DSM 15544).

Krmiva jsou rozvažovaná (počítána) z velkých chovatelských balení a balena do zip sáčků.

Velikost balení: 500ml / 240g