Sera O-nip Nature 50tablet

Značka: Sera

Přítlačná tableta jako pochoutka s obsahem 7% krillu pro zdravou obměnu.

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 111
70 Kč
Sera O-nip Nature 50tablet
Značka: Sera
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Sera O-Nip Nature je pochoutka bez barviv a konzervačních látek z šetrně vyráběných tablet, které se připevní lehkým stiskem prstu na sklo akvária. Tak lze krásně pozorovat i plaché ryby při krmení. Přítlačné tablety se vyznačují vysokým podílem krmných živočichů: vedle komářích larev a nítěnek obsahuje sera O-Nip Nature také 7% krillu. Díky těmto přísadám jsou tablety velmi vydatné a hodnotné pro druhově správnou výživu. Přírodní ingredience jakož i vyšší snadno stravitelný podíl proteinu podporují zdravý vývoj, krásný vzhled a druhově správné chování. 

Složení: rybí moučka, mořské řasy, mléčný prášek, pšeničná mouka, krill (7%), pivní kvasnice, pšeničný lepek, kasein (sýrovina), červené komáří larvy (2,8%), cukr, pšeničné klíčky, nítěnky (tubifex) (1,7%), gamarusi (1,2%), spirulina, vaječný prášek, rybí tuk, Mannan-oligosacharid, řasy Haematococcus, olej z tresčích jater (z toho 34% Omega-mastných kyselin), byliny, vojtěška, kopřivy, slávka zelenoústá, petržel, paprika, špenát, česnek, karoten.
 

Analytické složky: bílkoviny 37,9%, tuky 8,5%, vláknina 7,1%, vlhkost 6,3%, popel 10,8%.

Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 21.143 IU/kg, vit. D3 1.029 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 69 mg/kg, vit. B1 20 mg/kg, vit. B2 51 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 314 mg/kg.

Krmiva jsou rozvažovaná (počítána) z velkých chovatelských balení a balena do zip sáčků.

Velikost balení: 50tablet