Sera San Nature 500ml

Značka: Sera

Vybarvovací krmivo s obsahem 10% krillu pro přirozené vybarvení.

Dostupnost Skladem
Kód: 72
90 Kč
Sera San Nature 500ml
Značka: Sera
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Sera San Nature je vybarvovací krmivo bez barviv a konzervačních látek pro všechny u hladiny se krmící okrasné ryby. Zbarvení je dosaženo výhraně přírodními složkami jako řasou Haematococcus bohatou na staxantin a krill. Současně je u okrasných ryb umocněna přijatelnost, živost a připravenost se rozmnožovat. Vločky si drží svůj tvar, jsou vhodné pro všechny okrasné ryby, které hledají potravu na hladině, a nekalí vodu.

Přírodní výživa okrasných ryb

“sera Nature” činí výživu okrasných ryb ještě přírodnější. Všechny typy krmiv (např. sera Vipan Nature) jsou svým složením založeny na svých jmenovcích (např. sera Vipan), ale vyráběny bez použití barviv a konzervačních látek. Barva vloček pochází výhradně z přidaných přírodních složek, jako jsou řasy Haematococcus. Kromě toho jsou krmiva obohacena vysoce kvalitními přísady, jako je krill, spirulina nebo udržitelná hmyzí moučka z mušek Hermetia.

 

Složení: rybí moučka, pšeničná mouka, krill (10%), pivní kvasnice, kasein (sýrovina), gamarusi, spirulina, vaječný prášek, mořské řasy, Mannan-oligosacharid, olej z tresčích jater, byliny, vojtěška, kopřivy, řasy Haematococcus (odpovídá 44 mg astaxanthinu na kg krmiva), petržel, slávka zelenoústá, paprika, špenát, karoten, česnek.

Analytické složky:bílkoviny 48,8%, tuky 8,4%, vláknina 3,2%, vlhkost 5,0%, popel 11,4%.
Doplňkové látky:Vitaminy a provitaminy: vit. A 37.000 IU/kg, vit. D3 1.800 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 120 mg/kg, vit. B1 35 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg.

Krmiva jsou rozvažovaná (počítána) z velkých chovatelských balení a balena do zip sáčků.

Velikost balení: 500ml / 105g