Siporax Professional 15mm / 1000 ml

Značka: Sera

Biologické filtrační médium ze slinutého skla pro všechny vnitřní i vnější filtry.

Dostupnost Skladem
Kód: 572
249 Kč
Siporax Professional 15mm / 1000 ml
Značka: Sera
16351 sera siporax 1000 ml volne
Tip
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Sera siporax je biologické filtrační médium pro všechny vnitřní, vnější a fontánové filtrační systémy v akváriích i zahradních jezírkách. 1 litr filtračního média sera siporax nabízí tolik plochy pro usazení čistících bakterií jako např. 34 litrů keramického filtračního materiálu. 1 litr filtračního média sera siporax tak zajistí více než 200 litrů křišťálové a biologicky čisté akvarijní vody. Sera siporax se výtečně hodí i do malých filtrů. 

Sera siporax nabízí anaerobním bakteriím extrémně vysoký podíl otevřených pórovitých struktur. Tím je umožněno ideální zásobování bakterií živinami a nepatrným množstvím čerstvé vody. Uvnitř pórovitých struktur panují podmínky chudé na kyslík, čímž jsou bakterie podněcovány ke štěpení nitrátu, aby získaly dostatek kyslíku. Výsledkem nepřetržitého odbourávání nitrátu je akvarijní voda s jen velmi nízkým obsahem nitrátů.

Velikost balení 1000 ml, baleno do zip sáčků.

Související produkty: Filtrační síťka / sáček