Sera Spirulina Nature 50tablet

Značka: Sera

Přítlačná tableta s 24% spiruliny pro zdravé trávení a vitalitu.

Dostupnost Skladem
Kód: 108
70 Kč
Sera Spirulina Nature 50tablet
Značka: Sera
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Sera Spirulina Tabs Nature je rostlinné krmivo z přítlačných tablet bez barviv a konzervačních látek. Je velmi vhodné především pro býložravé ryby a bezobratlé ve sladké i mořské vodě. Obzvlášť vysoký podíl řasy spirulina (24%) podporuje zdravé trávení a vitalitu. Vyvážené krmivo podporuje zdravý vývoj, krásný vzhled a také druhově odpovídající chování živočichů. Šetrně vyráběné tablety klesají ke dnu nebo mohou být lehkým stiskem prstu připevněny na sklo akvária. Tak lze pozorovat i plaché ryby při krmení.

Složení: spirulina (24%), mořské řasy (16%), rybí moučka, krill (9%), mléčný prášek, pšeničná mouka, kopřivy, pivní kvasnice, cukr, kasein (sýrovina), gamarusi, vaječný prášek, Mannan-oligosacharid, vojtěška, byliny, slávka zelenoústá, olej z tresčích jater (z toho 34% Omega-mastných kyselin), petržel, paprika, špenát, karoten, řasy Haematococcus, česnek.
 
Analytické složky: bílkoviny 38,9%, tuky 7,9%, vláknina 6,9%, vlhkost 5,9%, popel 9,8%.
Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 37.000 IU/kg, vit. D3 1.800 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 120 mg/kg, vit. B1 35 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg.
 
Krmiva jsou rozvažovaná (počítána) z velkých chovatelských balení a balena do zip sáčků.
 
Velikost balení: 50tablet