Sera Viformo Nature 50ml/130tablet

Značka: Sera

Tabletové krmivo se 4% gamarusů a mořskými řasami bohatými na vitamíny.

 

Dostupnost Skladem
Kód: 105
70 Kč –14 % 60 Kč
Sera Viformo Nature 50ml/130tablet
Značka: Sera
Sera Viformo Nature 50ml/130tablet
Akce
70 Kč –14 %
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Sera Viformo Nature je krmivo bez barviv a konzervačních látek z šetrně vyráběných tablet pro sumečky/pancéřníčky a další ryby hledající potravu u dna. Výživné a snadno stravitelné krmivo obsahuje 4% gamarusů jako zdroj kvalitních proteinů a minerálních látek. Gamarusi jsou navíc bohaté na stopové prvky a karotenoidy. Vyvážená receptura, obohacená mořskými řasami bohatými na vitamíny, podporuje zdravý vývoj a vitalitu živočichů. Poněvadž se klesající tablety při hledání potravy rybami u dna rozpadají na kousky vhodné pro tlamky ryb, je zajištěna druhově vhodná výživa pro ryby s malou tlamkou (např. pancéřovníci nebo mřenky). Kousky krmiva zůstávají kompaktní a nekalí vodu.

Složení: rybí moučka, mořské řasy, mléčný prášek, pšeničná mouka, pivní kvasnice, pšeničný lepek, gamarusi (4%), kasein (sýrovina), cukr, pšeničné klíčky, Hermetia, vaječný prášek, spirulina, rybí tuk, Mannan-oligosacharid, krill, olej z tresčích jater (z toho 34% Omega-mastných kyselin), řasy Haematococcus, byliny, vojtěška, kopřivy, slávka zelenoústá, petržel, paprika, česnek, špenát, karoten. 

Analytické složky: bílkoviny 37,3%, tuky 8,2%, vláknina 5,3%, vlhkost 6,5%, popel 10,0%.

Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 22.492 IU/kg, vit. D3 1.094 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 73 mg/kg, vit. B1 21 mg/kg, vit. B2 55 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 334 mg/kg.

Krmiva jsou rozvažovaná (počítána) z velkých chovatelských balení a balena do zip sáčků.

Velikost balení: 50ml / cca 130tablet