Sera Vipan Nature 500ml

Značka: Sera

Základní krmivo s obsahem 4% hmyzí moučky a prebiotickými účinky.

Dostupnost Skladem
Kód: 54
80 Kč
Sera Vipan Nature 500ml
Značka: Sera
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Sera Vipan Nature je základní krmivo z plovoucích vloček bez barviv a konzervačních látek pro všechny u hladiny se krmící okrasné ryby. Díky hmyzí moučce obsahuje zdroj vysoce kvalitních bílkovin, které navíc šetří zdroje. Vyvážená skladba s přírodními ingrediencemi a prebiotiky umožňuje obzvlášť přírodě blízkou výživu, zdravý růst a podporuje silný vývoj. Vločky si dlouhodobě drží tvar a nekalí vodu.

 

Přírodní výživa okrasných ryb

Tento produkt patří do řady produktů "sera Nature", která nevyžaduje žádná barviva ani konzervační látky. Rozmanitá potrava s přísadami blízkými přírodě je nejlepší ochranou před nedostatky a podporuje zdraví a čilost ryb. Typy krmiv Nature proto obsahují přírodní složky jako spirulina, krill nebo udržitelnou hmyzí moučku z larev mouchy bráněnky (Hermetia).

Doporučení pro krmení: 1–2x denně v množství které ryby spotřebují v krátké době. Nepřekrmujte!

Složení: rybí moučka, pšeničná mouka, pivní kvasnice, kasein (sýrovina), Hermetia (4%), gamarusi, spirulina,
vaječný prášek, mořské řasy, Mannan-oligosacharid, olej z tresčích jater (z toho 34% Omega-mastných kyselin),
byliny, vojtěška, kopřivy, petržel, paprika, slávka zelenoústá, špenát, karoten, řasy Haematococcus, česnek.
 
Analytické složky: bílkoviny 48,8%, tuky 8,0%, vláknina 2,9%, vlhkost 5,0%, popel 10,7%.
Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 37.000 IU/kg, vit. D3 1.800 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 120 mg/kg,
vit. B1 35 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg.
 
Krmiva jsou rozvažovaná (počítána) z velkých chovatelských balení a balena do zip sáčků.
Velikost balení: 500ml / 105g