Sera Wels Chips Nature 100ml

Značka: Sera

Ideální krmivo pro všechny sumečky seškrabávající si svou potravu z povrchů.

Dostupnost Skladem
Kód: 542
70 Kč
Sera Wels Chips Nature 100ml
Značka: Sera
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Sera Wels-Chips Nature je základní krmivo bez barviv a konzervačních látek pro ryby, které svou potravu buď seškrábávají nebo odsávají ze dna, jako ancistrusy a L sumečci. Vyvážená receptura s vysokým podílem vláknin (mj. vláknina z vrbové kůry a olšových šišek) a rovněž přírodní spirulina podporuje zdravé trávení a rozvoj. Rychle klesající, ve vodě měknoucí chipsy zůstávají min. 24 hodin tvarově stabilní a neznečišťují vodu. Tak umožňují převážně v noci aktivním sumečkům bezproblémové krmení, které odpovídá jejich přirozeným zvyklostem krmení. 

Složení: rybí moučka, kukuřičný škrob, pšeničná mouka, pšeničné klíčky, spirulina (4%), pivní kvasnice, mléčný prášek, rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselin), byliny, vaječný prášek, vrbová kůra, olšové šišky, kopřivy, vojtěška, Mannan-oligosacharid, petržel, mořské řasy, paprika, špenát, slávka zelenoústá, řasy Haematococcus, karoten, česnek.
 
Analytické složky: bílkoviny 31,2%, tuky 7,2%, vláknina 4,9%, vlhkost 5,0%, popel 6,5%.
 
Doplňkové látky: Vitaminy a provitaminy: vit. A 30.000 IU/kg, vit. D3 1.500 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 60 mg/kg, vit. B1 30 mg/kg, vit. B2 90 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 550 mg/kg.
 

Krmiva jsou rozvažovaná (počítána) z velkých chovatelských balení a balena do zip sáčků.

Velikost balení: 100ml / 38g