Silikonová vazelína 5 g

Značka: AquaEl

Na údržbu těsnění externích filtrů.

Dostupnost Skladem
Kód: 495
45 Kč
Silikonová vazelína 5 g
Značka: AquaEl
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Používá se k promazání všech gumových těsnění a ventilů u venkovních filtrů, čímž zamezíte jejich zatuhnutí nebo protékání. Podstatně prodlužuje životnost všech gumových těsnění.

Balení: 5g

AQUAEL je na celém světě známá a uznávaná firma, již 37 roků, nabízí svým uživatelům moderní zařízení a příslušenství pro akvária a zahradní jezírka. Její historie sahá podzimu roku 1984, kdy vznikla jako malá, jednočlenná dílna založená současným majitelem Januszem Jankiewiczem. Během tohoto období urazila dlouhou cestu k dnes fungujícím dvěma výrobním závodům ve Varšavě a Suwałkách s celkovou plochou více než 25.000 m², zaměstnávajícím více než 500 zaměstnanců, kteří mají k dispozici nejmodernější výrobní technologie. Produkty AQUAEL jsou dostupné ve více než 100 zemích na šesti různých kontinentech. Každým rokem jsou dobývány nové trhy a seznam exportních partnerů se postupně rozšiřuje. Produkty značky AQUAEL získávají prestižní ocenění po celém světě.