SKIMMER - hladinový sběrač nečistot AquaEl FILTER SAS 500

Značka: AquaEl

Praktický pomocník k udržení čisté hladiny.

Dostupnost Skladem
Kód: 354
419 Kč
SKIMMER - hladinový sběrač nečistot AquaEl FILTER SAS 500
Značka: AquaEl
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

SAS FILTER 500 od firmy AquaEl  je povrchový akvarijní filtr určený k čištění vodní hladiny od vrstvy nečistot tvořené prachem, bílkovinným filmem nebo drobnými zbytky rostlin. Pomáhá udržovat estetický vzhled akvária a podporuje proces filtrace a provzdušňování vody. S regulovanou kapacitou je ideální pro akvária s velkou i malou vodní plochou. 

  • jednoduchá a rychlá instalace 
  • nízké provozní náklady 4,4W
  • výkon max. 500 l/h
  • pro akvária od 20-500 litrů
  • záruka 24 měsíců 

 

AQUAEL je na celém světě známá a uznávaná firma, již 37 roků, nabízí svým uživatelům moderní zařízení a příslušenství pro akvária a zahradní jezírka. Její historie sahá podzimu roku 1984, kdy vznikla jako malá, jednočlenná dílna založená současným majitelem Januszem Jankiewiczem. Během tohoto období urazila dlouhou cestu k dnes fungujícím dvěma výrobním závodům ve Varšavě a Suwałkách s celkovou plochou více než 25.000 m², zaměstnávajícím více než 500 zaměstnanců, kteří mají k dispozici nejmodernější výrobní technologie. Produkty AQUAEL jsou dostupné ve více než 100 zemích na šesti různých kontinentech. Každým rokem jsou dobývány nové trhy a seznam exportních partnerů se postupně rozšiřuje. Produkty značky AQUAEL získávají prestižní ocenění po celém světě.