Teploměr s přísavkou žlutý/tenký

Značka: AquaEl

Teploměr vyrobený z vysoce kvalitního a odolného skla.

Dostupnost Skladem
Kód: 759
36 Kč
Teploměr s přísavkou žlutý/tenký
Značka: AquaEl
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Teploměr vyrobený z vysoce kvalitního a odolného skla. Snadná montáž pomocí transparentní přísavky do akvária.

  • Teplotní rozsah: 0°C až 50 °C
  • Barva: žlutá
  • Délka: 14,5 cm

AQUAEL je na celém světě známá a uznávaná firma, již 37 roků, nabízí svým uživatelům moderní zařízení a příslušenství pro akvária a zahradní jezírka. Její historie sahá podzimu roku 1984, kdy vznikla jako malá, jednočlenná dílna založená současným majitelem Januszem Jankiewiczem. Během tohoto období urazila dlouhou cestu k dnes fungujícím dvěma výrobním závodům ve Varšavě a Suwałkách s celkovou plochou více než 25.000 m², zaměstnávajícím více než 500 zaměstnanců, kteří mají k dispozici nejmodernější výrobní technologie. Produkty AQUAEL jsou dostupné ve více než 100 zemích na šesti různých kontinentech. Každým rokem jsou dobývány nové trhy a seznam exportních partnerů se postupně rozšiřuje. Produkty značky AQUAEL získávají prestižní ocenění po celém světě.