Tropical Cichlid colour flakes XXL 1000ml

Značka: Tropical

Základní krmivo s vysokým obsahem bílkovin určené ke každodennímu krmení všežravých a masožravých cichlid.

Dostupnost Skladem
Kód: 717
279 Kč
Tropical Cichlid colour flakes XXL 1000ml
Značka: Tropical
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Základní krmivo s vysokým obsahem bílkovin určené ke každodennímu krmení všežravých a masožravých cichlid, včetně cichlid z jezera Malawi.

Obsažena v krmivu kopřiva upravuje látkovou výměnu a podporuje činnost jater a slinivky. Imunitní systém ryb povzbuzuje k činnosti silný přírodní imunostimulátor – beta-glukan. Svítivé, intensivní barvy ryb jsou efektem působení přírodních barviv ze skupiny karotenoidů, jejichž zdrojem jsou: krily a řasy Spirulina platensis a Haematococcus pluvialis. Pravidelné podávání tohoto neobvykle bohatého na řadu složek krmiva přináší rybám výbornou kondici, zdraví a krásné barvy. Doporučuje se používat krmivo Cichlid Color společně s dalšími krmivy pro cichlidy, např.: Malawi, Tanganyika, Super Spirulina Forte.

Složení:

ryby a vedlejší produkty z ryb, obiloviny, rostlinné bílkovinné extrakty, vedlejší produkty rostlinného původu (moučka z kopřiv 2,5 %), měkkýši a korýši (moučka z krillu 1,5 %), moučka ze sépie 1,5 %), řasy (Spirulina platensis 1 %), kvasnice (mj. beta-glukan 1,3/1,6 1 000 mg/kg), oleje a tuky, minerální látky.

Doplňkové látky:

Vitaminy: vitamín A 26 000 IU, vitamín D3 1 800 IU, vitamín E 110 mg, vitamín C 250 mg, betakaroten 145 mg; Stopové prvky: železo (síran železnatý monohydrát) 39,5 mg, zinek (oxid zinečnatý) 11,7 mg, mangan (oxid manganatý) 8,5 mg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 1,9 mg, jód (jodid draselný) 0,23 mg, molybden (molybdenan sodný) 0,05 mg. lecitin. barviva: astaxanthin 80 mg. antioxidační prostředky.

Analytické složky:

hrubá bílkovina 48,0 %, hrubý tuk 7,0 %, hrubá vláknina 3,0 %, vlhkost 7,0 %.

Balení: 1000 ml / 160 g