TROPICAL Gel Formula for Carnivorous Fish 3x35g

Značka: Tropical

Krmivo v podobě želé pro vlastní přípravu s vysokým obsahem bezobratlých (24,2%) je určeno pro masožravé a všežravé ryby.

Dostupnost Skladem
Kód: 648
289 Kč
TROPICAL Gel Formula for Carnivorous Fish 3x35g
Značka: Tropical
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

GEL FORMULA FOR CARNIVOROUS FISH

Jedno krmivo, mnoho možností, krmivo v podobě želé pro vlastní přípravu s vysokým obsahem bezobratlých (24,2%) je určeno pro masožravé a všežravé ryby, příprava krmiva je rychlá, jednoduchá a každému akvaristovi přinese mnoho radosti, krmivo umožňuje zvolit velikost a tvar porce v závislosti od způsobu přípravy lze získat krmivo v podobě potápějícího se, nebo plovoucího želé, což uspokojuje potřeby ryb lovících nejen na hladině, ale i na dně akvária, želé svou konzistencí podobné přírodním krmivům povzbuzuje ryby v lovení potravy, pohodlné použití a dále i možnost zamrazení krmiva umožňuje, že se může stát dokonalou alternativou mražených krmiv.

Různorodost složek pro zdraví ryb, krmivo obsahuje korýše (krevety 8,3%, kril 7%, kalanus 1,2%), měkkýše (kalmáry 4,2%) a larvy hmyzu (3,5%), sledi, hmyz a mořští bezobratlí jsou zdrojem vysoké kvality bílkovin a také mastných kyselin omega-3, omega-6 a omega-9, které rybám zaručují dokonalou kondici, intenzivní růst a vitalitu, krmivo zintenzivňuje barvy ryb díky vysokému obsahu karotenoidů z krilu, krevet, kalanuse a červené papriky a dále i z příměsi astaxantinu, vysoká dávka beta-glukanu posiluje imunitu ryb, výjimečná chuť krmiva povzbuzuje ryby v lovení potravy.

KRMENÍ: několikrát denně po malých porcích. Ke krmení ryb nepoužívejte výrobek v podobě prášku.

Pokyny pro přípravu

Budete potřebovat: horkou vodu, lžíci, metlu na šlehání.

Příprava:

  1. Nalijte horkou vodu do plechovky k rysce vyznačené na štítku (75 ml). Jeden sáček stačí na 75 ml vody.
  2. Otevřete jeden sáček a nasypte jeho obsah do nádoby.
  3. Pokud chcete najednou použít dva, nebo tři sáčky, nalijte více horké vody k rysce uvedené na štítku.
  4. Abyste vytvořili potápějící se krmivo, důkladně promíchejte prášek s vodou pomocí lžíce nebo elektrického šlehače, případně ručního šlehače, dokud nezískáte homogenní hmotu (přibližně 30 sekund).
  5. Abyste vytvořili plovoucí krmivo, je nutné míchat prášek s vodou pomocí elektrického šlehače a to minimálně 2 minuty.
  6. Nalijte získanou hmotu buďto do víčka od plechovky (objem víčka odpovídá objemu jednoho sáčku) nebo do jiné nádoby, např. formiček na kostky ledu.
  7. Po ochlazení uzavřete nádobu s vytvořenou hmotou potravinovou fólií a umístěte do lednice až do ztuhnutí asi tak na 1,5–2 hodiny.
  8. Hotové krmivo lze dle potřeby porcovat (krájet, odlamovat, strouhat na struhadle).
  9. Doba skladování v chladničce je maximálně 5 dní.

Vůně, která je cítit během přípravy krmiva, je přirozeným rysem produktu a není závadná.

Balení: "1000ml" 3x 35g = +/- 300g krmiva