Tropical Malawi Flakes 1000ml

Značka: Tropical

Vločkové krmivo pro býložravé cichlidy z jezera Malawi.

Dostupnost Skladem
Kód: 429
299 Kč
Tropical Malawi Flakes 1000ml
Značka: Tropical
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Tropical Malawi Flakes je vícesložkové vločkové krmivo s velkým podílem rostlinných složek (špenát, kopřivy, spirulina, pšeničné klíčky apod.) určené ke každodennímu krmení tlamovců mbuna z jezera Malawi. Neobvykle rozmanité složení krmiva zaručuje rybám výbornou kondici a krásné barvy a příznivě působí na jejich schopnost tření. Vláknina a kopřiva upravují fungování dlouhého trávicího traktu tlamovců. Zdrojem dobře vstřebatelných bílkovin jsou mimo jiné zelený hrášek a spirulina. Pšeničné klíčky dodávají cenné nenasycené mastné kyseliny. Přídavek L-karnitinu podporuje metabolismus tuků. Perfektní chuťové vlastnosti krmiva způsobují, že vločky Malawi rády přijímají i importované ryby. 

Složení: bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a výrobky z ryb, obiloviny (ovesná moučka 10 %), měkkýši a korýši, vedlejší produkty rostlinného původu (moučka ze zeleného hrášku 4 %, moučka z kopřiv 3,75 %, pšeničné zárodky 3,2 %, špenátová moučka 2,25 %), řasy (Spirulina platensis 3 %), kvasnice, oleje a tuky, minerální látky.

Doplňkové látky (na kg): Vitamíny: vitamín A 32 000 m.j., vitamín D3 1 900 m.j., vitamín E 120 mg, vitamín C 440 mg, L-karnitin 250 mg.

Stopové prvky: železo (síran železnatý monohydrát) 48,6 mg, zinek (oxid zinečnatý) 13,5 mg, mangan (oxid manganatý) 10,1 mg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 2,43 mg, jód (jodid draselný) 0,3 mg. Lecitin. Barviva. Antioxidanty.

Analytické složky: hrubý protein 40,0 %, hrubý tuk 6,5 %, hrubá vláknina 3,5 %, vlhkost 6,0 %.

Balení: 1000 ml / 200 g