Tropical Spirulina Flakes 1000ml

Značka: Tropical

Rostlinné vločkové krmivo s přídavkem řas Spirulina platensis (6%)

Dostupnost Skladem
Kód: 826
299 Kč
Tropical Spirulina Flakes 1000ml
Značka: Tropical
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
SPIRULINA FLAKES je vločkové krmivo s dodatkem spiruliny (6%), určené ke každodennímu krmení býložravých i všežravých ryb. Řasy, které jsou v krmivu obsaženy, jsou zdrojem lehce stravitelné bílkoviny, vitamínů a mikroelementů, které mají vliv na dokonalou kondici ryb a zároveň i jejich růst a rozvoj. Spirulina je neobvykle bohatá na přírodní barviva ze skupiny karotenoidů, které při pravidelném podávání zintenzivňují barvy ryb a také mají vliv na mnoho fyziologických procesů, v tom dospívání i rozmnožování. Balastové složky obsažené v krmivu regulují procesy trávení a předchází hrozným následkům zácpy. Dodatek zeolitu má blahodárný vliv na trávicí systém a také vylučuje z organizmů ryb toxiny. KRMENÍ: několikrát denně po malých porcích.
 
Kompletní krmivo pro okrasné ryby. Složení: vedlejší produkty rostlinného původu, řasy (Spirulina platensis min. 6%), obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a výrobky z ryb, měkkýši a korýši, kvasnice, oleje a tuky, minerální látky (v tom zeolit 1%). Doplňkové látky (na kg): Vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky se srovnatelným účinkem: vit. A 34 500 m.j., vit. D3 1 950 m.j., vit. E 120 mg, vit. C 440 mg. Stopové prvky: E1 (Fe) 38,5 mg, E6 (Zn) 10,2 mg, E5 (Mn) 8,3 mg, E4 (Cu) 2,0 mg, E2 (I) 0,24 mg, E8 (Se) 0,25 mg, E7 (Mo) 0,05 mg. Lecitin. Barviva. Antioxidanty. Analytické složky: hrubý protein 44,0%, hrubé oleje a tuky 6,0%, hrubá vláknina 3,0%, vlhkost 7,0%.
 
Balení: 1000 ml / 200 g