Tropical Spirulina granulat 1000ml

Značka: Tropical

Rostlinné krmivo ve formě potápějícího se granulátu s dodatkem řas Spirulina platensis (6 %)

Dostupnost Skladem
Kód: 832
339 Kč
Tropical Spirulina granulat 1000ml
Značka: Tropical
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Je určeno ke každodennímu krmení sladkovodních i mořských býložravých a všežravých ryb, včetně cichlid z jezera Malawi, mřenek, přísavek a pod. Vysoké výživné vlastnosti spirulinu budují perfektní kondici ryb a upravují jejich trávicí proces. Je to obzvlášť důležité u býložravých ryb, jejichž dlouhý trávicí trakt vyžaduje zvláštní pozornost z hlediska skladby potravy. Vysoká úroveň přítomných ve spirulinu přírodních barviv ze skupiny karotenoidů zvýrazňuje vybarvení ryb a má dobrý vliv na fungování jejich organismu, jelikož ovlivňuje řadu fyziologických procesů a chrání buňky proti působení škodlivých radikálů.

Složení:

Vedlejší produkty rostlinného původu, řasy (Spirulina platensis min. 6 %), obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a výrobky z ryb, měkkýši a korýši, kvasnice, oleje a tuky, minerální látky (včetně zeolitu 1 %). Aditiva (na kg): Vitamíny, provitamíny a chemicky přesně definované látky s podobným účinkem: vit. A 29 800 IU, vit. D3 1 900 IU, vit. E 100 mg, vit. C 550 mg. Sloučeniny stopových prvků: E1 (Fe) 37,8 mg, E6 (Zn) 10,5 mg, E5 (Mn) 7,8 mg, E4 (Cu) 1,8 mg, E2 (I) 0,23 mg, E8 (Se) 0,23 mg, E7 (Mo ) 0,05 mg. Barviva. Antioxidanty. Krmte několikrát denně v malých porcích. Analytické složky: hrubý protein 48,0 %, surové oleje a tuky 7,0 %, hrubá vláknina 3,5 %, vlhkost 10,0 %.

Balení: 1000ml / 440g