AquaEl VersaGarden Hydroponic starter kit

Rozšiřovací moduly k vytváření hydroponických stěnových instalací a zelených stěn.

Dostupnost Skladem
Kód: 636
890 Kč
AquaEl VersaGarden Hydroponic starter kit
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Inovativní moduly VERSA GARDEN se používají k vytvoření zelených stěn na fasádách budov, plotů a dalších vertikálních ploch ve vašem domě a zahradě. Kompletní set se světlem a čerpadlem.

Moduly VERSA GARDEN lze použít v exteriéru i interiéru. Lze je libovolně kombinovat, což vám umožní vytvořit úchvatně krásné, živé zelené stěny, které obohatí každou zahradu, balkon, terasu nebo pokoj a stanou se tím, čemu říkají „sousedova závist, majitelova pýcha.“ Údržba těchto výjimečných dekorací zabere jen pár minut denně. Použijte je k vytvoření jedinečných rostlinných aranžmá i na malém prostoru, které zakryjí prázdné úlomky zdí. Jedná se o ideální řešení pro všechny milovníky zeleně, se kterým bude péče o rostliny jednodušší než kdy jindy!

Moduly VERSA GARDEN se skládají z propojených závěsů na květináče. Každý modul obsahuje čtyři naskládané závěsy a každý závěss pojme až tři květináče (celkem modul pojme dvanáct standardních květináčů o výšce 90 mm a průměru 120 mm). Modul lze namontovat pomocí přiložených hmoždinek. Jeho instalace je poměrně snadná a nevyžaduje žádné speciální technické znalosti. Jednou z velkých výhod tohoto produktu je snadná obsluha. Stačí jen pravidelně nalévat vodu do horního tácu. Voda stéká dolů sítí kanálků a rovnoměrně zavlažuje všechny rostliny v celém modulu. Přebytečná voda se hromadí ve spodním zásobníku. Misky jsou vybaveny přepadovými kanály, které automaticky udržují hladinu vody a zabraňují přetečení.

Instalační prostor je cca 56x56 cm. Ideální nad akvárium o šířce 40cm a více. Při zakoupení více modulů lze další moduly bez omezení napojovat do větších celků.

Obsah balení

4 ks moduly pro 3 květináče (celkem sada pro 12 květináčů)
1 ks spodní odkapávací modul
 
Jedná se o rozšiřovací sadu k AquaEl VersaGarden Hydroponic plus